Organizační struktura Lesní správy

 

Funkce: Jméno: Telefon: Mobil: E-mail:
lesní správce Ing. Tomáš Peka 956 110 101 724 523 626 tomas.peka@lesycr.cz  
zástupce lesního správce Ing. Petr Vrána 956 110 118 606 777 256 petr.vrana@lesycr.cz
referent odbytu Ing. Miroslav Kohut 956 110 102 724 523 110 miroslav.kohut@lesycr.cz
referent účetnictví I Ing. Hana Silvestrová 956 110 104 725 055 880 hana.silvestrova@lesycr.cz
referent pro katastr a restituce Dana Zapletalová 956 110 106 724 623 718 dana.zapletalova@lesycr.cz
referent pro katastr a restituce Ing. Jindřich Vymětalík 956 110 117 724 180 872 jindrich.vymetalik@lesycr.cz
tech. pr. – ochrana lesa Ing. Martina Ošťádalová   725 257 985 martina.ostadalova@lesycr.cz
tech. pr. – ochrana lesa Ing. Jan Rohan     jan.rohan@lesycr.cz
tech. pr. – ochrana lesa Petr Kaňok     petr.kanok@lesycr.cz
tech. pr. – ochrana lesa Ing. Zdeněk Vašut     zdenek.vasut@lesycr.cz
tech. pr. – ochrana lesa Róbert Špilák     robert.spilak@lesycr.cz
technik lesní správy Jana Měrková 956 110 112 724 623 717 jana.merkova@lesycr.cz
technik lesní správy Radim Stanovský 956 110 107 724 523 610 radim.stanovsky@lesycr.cz
adjunkt lesní správy Mgr. Lukáš Jonák  956 110 110 725 627 860 lukas.jonak@lesycr.cz
adjunkt lesní správy Lukáš Dyba   725 627 956 lukas.dyba@lesycr.cz

Revíry

Název revíru: Revírník: Mobil: E-mail:
revír 11 – Malenovice Ing. Miroslav Sajdl 724 523 627 miroslav.sajdl@lesycr.cz
revír 12 – Řečice Ing. Lumír Krejčí 724 523 628 lumir.krejci@lesycr.cz
revír 13 – Poledňana Ing. Martin Bena 724 523 629 martin.bena@lesycr.cz
revír 14 – Staré Hamry Martin Růčka 725 257 854 martin.rucka@lesycr.cz
revír 15 – Frenštát Ing. Daniel Oborný 725 257 853 daniel.oborny@lesycr.cz
revír 16 – Libotín Petr Hrubý 724 523 649 petr.hruby@lesycr.cz
revír 17 – Dobrá Ing. Jiří Polášek 724 523 608 jiri.polasek@lesycr.cz
revír 18 – Řeka Jan Nosek 724 523 601 jan.nosek@lesycr.cz
revír 19 – Prašivá Ing. Jiří Jalůvka 724 523 602 jiri.jaluvka@lesycr.cz
revír 20 – Slavíč Ing. Tomáš Klein 724 525 031 tomas.klein@lesycr.cz
revír 21 – Tři údolí Vojtěch Lorek 724 523 606 vojtech.lorek@lesycr.cz
revír 22 – Bebek Ing. Daniel Blažek 724 623 841 daniel.blazek@lesycr.cz
revír 23 – Travný Ing. Kamil Pecha 724 523 604 kamil.pecha@lesycr.cz
revír 24 – Lysá Ing. Rostislav Kejdana 724 523 605 rostislav.kejdana@lesycr.cz
revír 25 – Kyčera Ing. Matouš Krátký 725 257 740 matous.kratky@lesycr.cz
revír 26 – Frýdek Ing. Miloš Míček 724 523 609 milos.micek@lesycr.cz